Ze života školky

Hudební představení pro děti – 25.dubna

Ve středu 25.dubna se děti mohou těšit na legrační hudební o české holčičce a anglickém kloučkovi, kteří se potkávají v pražské ZOO a slůvko po slůvku, písničku po písničce, se začínají učit cizímu jazyku jeden od druhého. Malí diváci tak uslyší, že učit se třeba zrovna angličtinu je moc důležité, ale budou zároveň i hrdí na svůj mateřský jazyk – češtinu a naše hlavní město Prahu. I o ní bude částečně tento pořad. Děti se budou jako vždy divadélka aktivně účastnit, procvičíme slovní zásobu, zazpíváme si česky i anglicky, zahrajeme si na hudební nástroje.

Náš domácí mazlíček – rodinné projekty – 19.dubna

Máte doma svého zvířecího mazlíčka? Rádi se s ním seznámíme formou domácích malých projektů a zjistíme, co rád baští, kde odpočívá a jak se mu u vás daří… Těšíme se!

Naučme naše děti umět se bránit!

Podívejte se, jak probíhá kurz sebeobrany pro děti v mateřské školce MiniSvět. Jak se děti pod vedením šikovné trenérky snaží, zápolí a učí se ohebnosti. Smyslem juda je také získání zdravého sebevědomí a umění disciplíny. (Pokračování textu…)

Rozbor vody v mateřské školce

Rádi bychom Vás informovali, že v mateřské školce MiniSvět pravidelně provádíme rozbor pitné vody prostřednictvím laboratoře pitných vod v Benešově. Ve všech parametrech a kriteriích splňuje pitná voda ve školce všechny přísné limity. Naše děti pijí čistou vodu!
Protokol o výsledku kontroly je k dispozici u ředitelky MŠ k nahlédnutí.

Zahájeny zápisy do golfové akademie pro děti

Rádi bychom dětem přiblížili zajímavý sport plný napětí, legrace, etikety a hry v krásném prostředí na čerstvém vzduchu. Pod vedením zkušených trenérů a nové revoluční metodě výuky (SNAG) se budeme snažit děti pro tento sport nadchnout a nechat je užít si radost z úspěchu a zasažení správné cíle! Kurz bude probíhat od 10.května a bude zakončen slavnostním turnajem na Loretě Golf klubu Pyšely!

(Pokračování textu…)

Baštíme venku na čerstvém vzduchu!

Žádné přecpané jídelny, uzavřené a vydýchané třídy přeplněné dětmi, my ve školce v Mrači baštíme venku. Na čerstvém vzduchu nám chutná nejvíce! Podívejte se, jak si dáváme do nosu!

(Pokračování textu…)

Kurz první pomoci u dětí – kurz pro rodiče – 2.května

Děti jsou tím nejcennějším co máme, naučte se jim pomoci v situacích, které mohou nastat! Připravili jsme pro Vás velmi zajímavý a jistě také důležitý kurz, který by měl absolvovat každý rodič –Kurz první pomoci u dětí. (Pokračování textu…)

Den zvířecích rekordmanů – 13.dubna

Kdo je ze zvířat na světě nejrychlejší, kdo nejpomalejší? Kdo dělá největší skoky a který hmyz je nejhlučnější? To se všechno dozvíme v tento speciální den zaměřený na rekordy z říše zvířat. Zahrajeme si na lenochody, hady, zaskáčeme si jako blechy a uskutečníme gepardí závody v běhu. Budeme pracovat s obrázky, encyklopediemi a také budeme tvořit! Bude to prima, těšte se!

Jak začít podnikat na internetu

Přinášíme Vám další velmi zajímavý vzdělávací program pro každého, kdo si uvědomuje, že sebevzdělávání je nezbytnou součástí života. Od 10.května startuje  2 denní kurz pro každého. Naučíme Vás podnikat na internetu! Chcete se naučit vytvořit vlastní webové stránky, správně nastavit profil na Facebooku, Instagramu a umět využít marketing na těchto sítích na 100%? (Pokračování textu…)