Ze života školky

Nová paní učitelka ve žluté třídě

Rádi bychom vám představili naši novou posilu v týmu.  O naše nejmenší děti se ve žluté třídě bude starat a pečovat paní učitelka Nikola Menclová.

Výtvarné podání čertů

My se čertů nebojíme, aneb výtvarný pohled na čerty v zelené třídě.

(Pokračování textu…)

Mikulášská besídka – 3.prosince

Děti nebojte se, pokud jste byly hodné nemáte se čeho bát. Do školky opět dorazí hodný Mikuláš, krásný anděl a dva rohatí čerti. Podaří se dětem zazpívat Mikulášovi písničku či říci básničku? Budeme dětem držet palce a doufáme, že sladká odměna je nemine a nikdo se nedostane do pekla. Akce se bude konat ve čtvrtek 3.prosince od 10 hodin.

Rodinné projekty – Anděl – 30.listopadu

Vytvořte společně doma „Vašeho anděla“! Použít můžete jakoukoli techniku a tvořit z jakéhokoli materiálu, můžete pracovat plošně, ale také 3d v prostoru, fantazii se meze nekladou. Za přineseného andílka dostanou děti malou odměnu a andílci nám budou zdobit školku až do předvánoční doby, kdy si je budete moci odnést domů. Předem děkujeme za účast v projektu a těšíme se na vaše anděly a andílky!

Děti co dobrého baštíte na Štědrý den?

Dnešní malá vánoční anketa aneb děti co dobrého baštíte doma na Štědrý den?

(Pokračování textu…)

Pozvánka na vázání adventních věnců – 26.listopadu

Přijďte si uvázat vlastní originální věnec.  Navodíme předvánoční atmosféru, necháme se unášet příjemnou vůní větviček, skořice a pomerančů, a přijdeme na jiné myšlenky při zdobení věnců (přírodní materiály, keramické ozdůbky z vlastní keramické dílny, stuhy…) Pro zajištění dostatečného množství materiálu a bezpečné organizace prosíme o nahlášení účasti na recepci MŠ. Akce se bude konat za dodržení všech pravidel ve skupinách od 13 do 17 hodin.

Sebeobrana a karate pro děti – 24.listopadu

Dovolte nám informovat rodiče našich malých sportovců, že dnešní trénink sebeobrany je zrušen (trenér je v karanténě). Trénink bude nahrazen v náhradním termínu o kterém Vás budeme informovat.

Co si přeješ najít pod stromečkem

Kristýnko, Matěji, Eliško, Míšo Gábinko – co si přejete najít pod vánočním stromečkem? (Pokračování textu…)

Světáček – školní časopis

Rádi bychom Vás informovali, že na recepci mateřské školky MiniSvět je pro Vás připraveno čerstvé vydání školního časopisu SVĚTÁČEK.