Ze života školky

Vodní radovánky na Konopišti – 27.června

Čeká nás další příjemné dopoledne  ve Spa & Wellness  na Konopišti. Opět pořádně potrénujeme plavání, vykoupeme se v solné lázni, absolvujeme Kneippovy masáže a léčivé inhalace, navštívíme finskou saunu i parní lázně a relaxovat budeme v teplé vířivce. Odjezd dětí od školky školním autobusem 27.června v 8 hodin. Pozor, omezený počet míst! (Pokračování textu…)

Adventure golf pro děti – 21.června

Rádi bychom dětem nabídli možnost navštívit zážitkové outdoorové hřiště, na kterém si společně zahrajeme golf! Čeká nás příjemné dopoledne plné velkých sportovních výkonů, legrace, zábavy a to vše v parádním prostředí Adventure golfu v Benešově. Od školky odjíždíme školním autobusem v 9 hodin  a předpokládaný návrat je před obědem.

Velká zahradní párty s rodiči – 20.června

Čeká nás slavnostní ceremoniál pasování předškoláků, spousta zajímavých úkolů pro šikovné ruce a nohy a na stole jen samé letní dobroty k ochutnání. Také to parádně roztančíme s profesionálním lektorem tance! Bude to pecka! Přijďte s námi hezky zakončit školní rok! Moc se na Vás těšíme!

Léto plné zážitků – letní tematické týdny pro děti

Na srpen jsme pro děti připravili velmi zajímavé tematické bloky. Děti se mohou těšit na dobrodružnou výpravu do pravěku za dinosaury, brontosaury a tyranosaury. Čeká nás úžasný výtvarný týden plný netradičních technik a vyrábění. Budeme kouzlit z materiálů možných i nemožných! Školka se v průběhu srpna rozezní a divoce roztancuje. Budeme hrát snad na všechny hudební nástroje na světě ve vlastní dětské hudební kapele!  Procestujeme celý svět! Ocitneme se v zemi Indiánů, zaletíme si mezi Eskymáky, Křováky a vše bude zakončeno velkým karnevalem! Děti máte se na co těšit! Více informací…

Skutečný včelař s úlem ve školce – 20.června

Kdo je včelař, v čem spočívá jeho práce, jak to vypadá v úlu, jak rozpoznáme jeho obyvatele? Všechny tyto otázky si zodpovíme v programu věnovanému tajuplnému životu včel. Zahrajeme si na včelky čističky, stavitelky i létavky. Prozradíme si, jaké produkty včelky v úlu vyrábí, a jeden z nich ochutnáme. Akce včelka se koná 20.června. (Pokračování textu…)

Spa & Wellness na Konopišti – 27.června

Čeká nás parádní dopoledne ve Spa & Wellness na Konopišti. Pořádně potrénujeme plavání, vykoupeme se v solné lázni, absolvujeme Kneippovy masáže a léčivé inhalace, navštívíme finskou saunu i parní lázně a relaxovat budeme v teplé vířivce. Odjezd dětí od školky školním autobusem v 8 hodin. Pozor, omezený počet míst!

 

(Pokračování textu…)

Adventure golf – 14.června

Rádi bychom dětem nabídli možnost navštívit zážitkové outdoorové hřiště, na kterém si společně zahrajeme golf! Čeká nás příjemné dopoledne plné velkých sportovních výkonů, legrace, zábavy a to vše v parádním prostředí Adventure golfu v Benešově. Od školky odjíždíme školním autobusem v 9 hodin a předpokládaný návrat je před obědem.

Jezdecký kurz pro děti – hurá jedeme na koníčky

Se školkou se v úterý 12.6. od 9 hodin vydáme na statek plný koní! Nejen, že se děti seznámí s tím, kde koníčci žijí, co jedí, ale také se dozvědí, jak se o ně starat a pečovat. Pozor, omezený počet míst, více info na recepci MŠ.

Policejní motorka ve školce

Mateřskou školku v Mrači dnes navštívila Městská policie z Prahy s bezpečnostně vzdělávacím programem pro děti. Největší zážitek si děti odnesly z ukázky výstroje a výzbroje a hlavně policejní motorky. Podívejte se na video z akce… (Pokračování textu…)