Ze života školky

Školní výlet do zábavného parku Mirakulum

Hurá, zase jedeme na výlet! Tentokrát navštívíme impozantní hrací park pro děti Mirakulum. Co nás tam vše čeká? Obří dřevěný prolézací hrad, zkřivená zrcadla, lanové centrum, velká trampolína, lesní město a vulkán nebo také třeba minizoo či bludiště. Odjíždět budeme od školky budeme velkým autobusem v úterý 25.června již v 7:45 hodin, předpokládaný návrat kolem 15. hodiny.

Velká námořnická slavnost – 20.června

Zahradní párty s dětmi a rodiči? Ano!!! Čeká nás slavnostní ceremoniál pasování předškoláků, spousta zajímavých úkolů pro malé námořníky a námořnice a na stole jen samé letní dobroty k ochutnání. Bude to pecka! Přijďte s námi hezky zakončit školní rok! Námořnické tričko na sebe!!!

Speciální Školáček – 18 až 20.června

Školní rok je skoro u konce, škola se blíží, tak si ji trochu natrénujeme přímo u nás ve školce.  Čeká nás ryze školní prostředí s lavicemi, také žákovské knížky a dokonce i známky. A nejen to, zahrajeme si zajímavé hry, vyzkoušíme hlavolamy, zasoutěžíme a snad budou v žákovských jenom samé jedničky!

Pizza párty ve školce – 14.června

Letní náladu a pořádnou pizza párty dětem připravíme na tento pátek. Jakou děti máte rádi pizzu? Šunkovou, sýrovou nebo to z Havaje? Děti si budou moci vybrat pizzu jakou mají rádi a dle jejich představ. Akce se koná v pátek 14.června

Jedeme na farmu plnou krásných koní

Se školkou se 11. a 12.června vydáme na statek plný krásných koní. Děti si prohlédnou jak koníci žijí, naučíme se o ně starat, budeme je společně krmit a nakonec nás čekají jízdy! Nezapomeňte s sebou mrkvičky, jablíčka a suché chlebíky – budeme koníčky krmit! Prosíme rodiče, aby včas rezervovali místo pro své děti s ohledem na omezený počet.

Fotbalový turnaj s rodiči – 13.června

Zelená je tráva, fotbal to je hra, a ten míč kulatý věc je záludná.Tátové, maminky, přátelé fotbalu – ve čtvrtek 6.června nás čeká závěrečný fotbalový turnaj pro děti a jejich rodiče. Společně si zahrajeme a bude legrace! Začínáme ve čtvrtek 13.června v 15.00 hodin. Akce je určena pro děti a rodiče našich malých fotbalistů.

Dopravní den a velký cyklo závod – 5.června

Nastartujte svoje kola, tříkolky a odrážedla a přijeďte si zazávodit do školky. Kdo zvládne projet cílovou páskou bez nehody, dostane vlastní řidičský průkaz! Akce se koná od 10 hodin.

Dobrodružné léto plné zážitků – srpen 2019

Na srpen jsme pro děti připravili velmi zajímavé tematické bloky. Celý měsíc bude v duchu příměstského tábora plný dobrodružství, sportovních her a netradičních soutěží, vyrábění, pokusů, zpívání,tancování a výletů do přírody.

Dětský den – 31.května

Srdečně zveme všechny děti na velký dětský den. Den bude plný zábavy a legrace- skákací hrady, kriket, bublinová párty, bláznivý fotokoutek a dokonce cukrárna se zmrzlinou a samými dobrotami – což takhle namíchat si svůj oblíbený pohár? Moc se těšíme!