Ze života školky

Vysvědčení – 31.ledna

Kolik bude hvězdiček za uklízení, chování, angličtinu či sebeobsluhu? Co mi jde a v čem musím přidat? To vše se děti MŠ MiniSvět dozví v tento den a nejen to, součástí bude také společné hodnocení kolektivu a sebehodnocení jednotlivců. Všem držíme palce, ať jsou vysvědčení plná zářivých hvězdiček!

Lyžařský kurz pro děti – od 27.ledna

Všechny malé lyžaře, lyžařky a milovníky tohoto sportu bychom rádi informovali, že se pomalu blíží jedna z nejoblíbenějších aktivit pro děti – lyžařský kurz. A že to bude paráda o tom nebude pochyb! Startujeme v pondělí 27.ledna!

Zimní olympijské hry…… bez hranic

Podívejte se, jak dnes děti soutěžily, zápolily a fandily si při zimní olympiádě v mateřské škole MiniSvět.

(Pokračování textu…)

Ochránci přírody ve školce – 28.ledna

Tentokrát nás ochránci přírody zavedou do světa zvířátek v zimě. Co nás čeká zajímavého? Vlezeme si do brlohu s medvědem, prozkoumáme liščí noru i příbytek jezevce. Zjistíme, kde se v zimě schovává veverka, had nebo ještěrka, a také, proč lasička v zimě nespí.

Lyžařský kurz pro děti

Všechny malé lyžaře, lyžařky a milovníky tohoto sportu bychom rádi informovali, že se pomalu blíží jedna z nejoblíbenějších aktivit pro děti – lyžařský kurz. A že to bude paráda o tom nebude pochyb!

Zimní olympijské hry – od 20.ledna

Tento týden bude patřit všem závodníkům a sportovcům. Ať už bude či nebude sníh, zápolit budeme v tradičních zimních sportech i netradičních sněhových hrách. Na závěr týdne čekají na děti zářivé medaile!

Vrtání – polytechnické dovednosti

Být zručný, umět pracovat rukama a nebát se práce. Děti poznávají nejrůznější nářadí, učí se pracovat s různými materiály a osvojují si dovednosti, které se jim v praktickém životě budou určitě hodit. (Pokračování textu…)

Máme rádi auťáky! – 22.ledna

V rámci aktivity Páni kluci navštívíme skutečný autosalónu věhlasné značky. Podíváme se na práci v autoservisu a stanou se z nás opraváři aut . Nakonec nás čeká překvapení! To bude jízda! Od školky odjíždíme do autosalonu v Benešově ve 13.hodin.

Kontrola z hygienické stanice

Jsem velice pyšný na celý tým mateřské školy MiniSvět. Na to jak spolupracují, komunikují, pomáhají si a dodržují všechna pravidla bezpečnosti práce – to vše nám dnes potvrdila kontrola z hygienické stanice. Děkuji Vám!
Za MŠ MiniSvět – Petr Kucek