Ze života školky

Hvězdičkový den ve školce – 13.prosince

Hvězdy a hvězdičky budou tento den skutečně všude. A proč ne – blíží se Vánoce! Dozvíme se, co hvězda o Vánocích vlastně znamená a čeho je symbolem. Hvězdičky budeme také počítat, vyrábět, malovat a hrát si na ně, hvězdám se totiž meze nekladou…

Vánoční divadelní představení – 10.prosince

Ve spolupráci s obcí Mrač zveme všechny děti a jejich rodiče z Mrače ( i děti, které nechodí do školky MiniSvět) na parádní vánoční divadelní představení.
Akce se koná 10.prosince od 10 hodin. Děti se mohou těšit na tradiční vánoční příběh netradičním a srandovním pohledem. Akce je zdarma.

Mikulášská besídka – 5.12.2019

Děti nebojte se, pokud jste byly hodné nemáte se čeho bát. Do školky opět dorazí hodný Mikuláš, krásný anděl a dva rohatí čerti. Podaří se dětem zazpívat Mikulášovi písničku či říci básničku? Budeme dětem držet palce a doufáme, že sladká odměna je nemine a nikdo se nedostane do pekla. Akce se bude konat 5.prosince od 10-12 hodin.

Největší kočka na světě ve školce

V rámci zážitkového poznávání přírody nás dnes ve školce navštívili dva kocourci. Podívejte se, jak byly děti nadšené z návštěvy “Mainské mývalí” kočky ve školce. (Pokračování textu…)

Vánoční divadlo pro děti – 10.prosince

Ve spolupráci s obcí Mrač zveme všechny děti a jejich rodiče z Mrače ( i děti, které nechodí do školky MiniSvět) na parádní vánoční divadelní představení.
Akce se koná 10.prosince od 10 hodin. Děti se mohou těšit na tradiční vánoční příběh netradičním a srandovním pohledem. Akce je zdarma. (Pokračování textu…)

Velká vánoční besídka – 19.prosince

Přijďte si odpočinout od předvánočního shonu, na chvilku se zastavit a společně se pobavit a možná i dojmout nad společným vystoupením dětí z červené, zelené a modré třídy. Letos bude mít naše vystoupení název „Vánoční dárek“. Těšíme se na Vás ve čtvrtek 19.prosince od 15.30 hodin.

Advent přichází

Příjemná atmosféra a krásné vánoční stromečky a adventní věnce jsme dnes vytvořili na adventním tvoření ve školce. Podívejte se, jak to probíhalo.

(Pokračování textu…)

Mikulášská besídka – 5.prosince

Do školky opět dorazí hodný Mikuláš, krásný anděl a dva rohatí čerti. Podaří se dětem zazpívat Mikulášovi písničku či říci básničku? Budeme dětem držet palce a doufáme, že sladká odměna je nemine a nikdo se nedostane do pekla. Akce se bude konat 5.prosince od 10-12 hodin

Všeumělec – zážitkový umělecký kroužek pro děti

Tentokrát to děti rozjely na plné pecky a chvilku to vypadalo, že tabulky skel v oknech prasknou. Podívejte se, jak probíhá hudební kroužek pro děti Všeumělec.

(Pokračování textu…)