Masáže pro maminky

Pro maminky, tatínky a přátele naší školky  jsme připravili zajímavou službu v péči o Vaše tělo – profesionální masáže přímo v relaxačním centru mateřské školy MiniSvět. Na co se můžete těšit?


Rekondiční uvolňující masáž zad a šíje

Klasická rekondiční masáž slouží především k uvolnění svalů, odstranění únavy a k relaxaci. A to nejen fyzické, ale i psychické. Stres, dlouhodobé přetěžování určitých svalových partií nebo naopak nedostatek pohybu zatěžují náš organizmus a důsledkem toho jsou bolesti hlavy, šíje nebo zad. Klasická rekondiční masáž pomáhá působením vhodných masérských hmatů tyto stavy mírnit či odstraňovat.

V průběhu klasické masáže využívám prvky například z havajské masáže, z breussovy masáže pro uvolnění páteře a uvolňuji obvykle velmi zatuhlé svaly v oblasti lopatek.

massage oil

Doba trvání masáže: 60 minut
Cena masáže: 600 Kč


Havajská masáž

Je to relaxační celotělová masáž, vycházející z šamanských rituálů z Polynésie. Oproti klasickým masážím se zde masíruje celé tělo najednou, čímž se celá relaxace ještě umocní. Během masáže se využívá nejen dlaní a prstů, ale především předloktí. Rozhodně však tato masáž nebolí.

Používají se krouživé pohyby v rytmu havajské hudby, případně dlouhé tahy po celém těle, a rytmus masáže se v jejím průběhu mění. Dá se masírovat na dvou místech zároveň, různě pohybovat končetinami i celým tělem. Dochází k hluboké relaxaci nejen fyzické, ale především psychické. Pro masírujícího je masáž tancem a pro masírovaného jedinečným zážitkem, který je pokaždé trochu jiný, protože i samotná masáž je vždy trochu jiná.

aromater-masszazs

Doba trvání masáže: 90 minut
Cena masáže: 900.-Kč


Umění doteku

Jedná se o velmi uvolňující a láskyplnou masáž vycházející z tantrické filozofie. Nabízí možnost nechat své tělo vést se vědomým a pozorným dotekem a prožít naplno přítomný okamžik. Od úvodního rituálu, který slouží k uvolnění a vytvoření vzájemné důvěry až po vlastní jemnou masáž je Vám věnována plná pozornost a péče.

Masáž Vás uvolní nejen po fyzické stránce, ale zároveň naplní energií a inspirací. Každé setkání je jedinečným nepřenositelným zážitkem.

massage-hands-500w

Doba trvání masáže: 120 minut
Cena masáže: 1.400.-Kč


Nebojte se zažít neuvěřitelný pocit z toho, jak o Vás pečuje Váš osobní masér!
Rezervace je možné realizovat prostřednictvím recepce mateřské školky MiniSvět tel: 602 348 255 nebo přímo u maséra Karla Száka, tel: 776 146 489