Cvičení pro dospělé


 Jóga pro radost – pondělí od 8.00 hodin

Co cvičením jógy získáte?

  • Posílíte, protáhnete a vytvarujete vaše tělo. Uleví se vám od bolesti zad, hlavy. Budete příjemně naladěni, pocítíte příliv energie. Poznáte zajímavé a netušené tajemství života… Jóga je cestou k porozumění sobě i druhým, k získání rovnováhy…

Pro koho je jóga vhodná?

  • Jóga je určena zdravým lidem libovolného věku i kondice. Pro těhotné ženy je určena gravid jóga.
  • Po dobu cvičení zajištění hlídání dětí v mateřské školce MiniSvět

Freestyle jóga – úterý od 18.00 hodin

  • Jóga bez hranic, bez omezení přesných stylů jógy, dynamická, spontánní, pro radost, dle naladění skupiny i lektorky. Obsahuje prvky power jógy, vinyasa jógy, ale i jin jógy atd. vše v souladu s nejnovějšími poznatky z fyzioterapie. Nechte se překvapit a budete nadšeni!

Pilates pro každého – středa od 8.00 hodin

Co cvičení pilates získáte?

  • Získáte krásné držení těla, pružnost, dlouhé štíhlé svaly. Naučíte se správně dýchat, přestanou vás bolet záda, krk, hlava. Naučíte se relaxovat a budete lépe zvládat stres. Pilates cvičení vás nevyčerpá, naopak vám dodá energii. Poznáte své tělo do detailů, naučíte se ho vnímat a respektovat. Po 10ti lekcích poznáte rozdíl. Po 20ti lekcích rozdíl uvidíte. Po 30ti lekcích budete mít nové tělo.

Pro koho je pilates vhodné?

  • Pilates může cvičit kdokoli – bez omezení věku, kondice. Je vhodné i pro těhotné (upravená sestava cviků) a zejména pro ženy po porodu. Mnozí lékaři doporučují pilates jako pokračování rehabilitace.
  • Pilates je skvělým doplňkem k jednostranně zaměřeným sportům, jakými jsou například běh, chůze, golf, lyžování a jiné.

  • Po dobu cvičení zajištění hlídání dětí v mateřské školce MiniSvět

Wellness jóga a pilates – čtvrtek od 18.15 hodin

  • Bolí vás záda, jste unavení a bez nálady? Toužíte zpevnit své tělo, zlepšit imunitu a mít více energie? Příjemně se protáhnete, ale i intenzivně posílíte snad všechny svaly ve vašem těle! Vítáni jsou ženy i muži :-)

 Lektorka

cviceni_ivona

Mgr. Ivona Pobežalová

Rezervace lekcí:

tel. 605 432 591

ivona@pilates-power-joga.cz

FB: Jóga/Mohendžodáro, pilates s Ivonou


Pro maminky, tatínky a přátele naší školky  jsme připravili zajímavou službu v péči o Vaše tělo – profesionální masáže přímo v relaxačním centru mateřské školy MiniSvět. Nebojte se zažít neuvěřitelný pocit z toho, jak o Vás pečuje Váš osobní masér! Rezervace je možné realizovat prostřednictvím recepce mateřské školky MiniSvět tel: 602 348 255