Nástěnka akcí

Úterý 20. Listopad

Ve zdravém těle zdravý duch aneb ať jsi zdravý jako buk! – akce v přípravné třídě

Jak být zdravý jako buk nám ukáží kamarádi Křemílek a Vochomůrka, se kterými budeme poctivě cvičit, správně dýchat a pořádně se protahovat. S Křemílkem si zopakujeme řadu jógových cviků, které nám pomohou nahrbit naše shrbená záda. S Vochomůrkou provedeme řadu dechových a relaxačních cvičení, abychom správně dýchali a byli pořádně odpočatí. Na závěr protáhneme své nožičky na procházce po okolí naší školky.

Úterý 20. Listopad

Úterý 20. Listopad

Malý zdravotník – seminář pro děti

Jak ošetřit odřeninu? Co s popáleninou? Jak se chovat při dopravní nehodě? To vše se dozví děti na speciálním semináři formou zajímavých činností, námětových her a interaktivních aktivit. Seminářem děti provede zdravotní sestřička Dáša. Akce je zdarma a je určena pro všechny děti.

Středa 21. Listopad

Kurz vaření pro rodiče a děti - aneb správný jídelníček předškoláčka

Všechny rodiče, kterým není jedno co jejich děti baští, bychom rádi pozvali na speciální seminář s kurzem vaření! Na co se můžete těšit?
Společně s dětmi si připravíme pořádnou svačinku, naučíme se, jak správně nastavit zajímavý dětský jídelníček a zbavit se jídelních stereotypů (špagety, řízečky, hranolky, kečupky).Ukážeme si také, jak díky skladbě stravy předcházet dětské obezitě a hlavně – rodiče a děti budou společně vařit! Akce se koná 21.listopadu od 14 do 17 hodin a seminářem nás bude provázet profesionální lektorka projektu “Zdraví do škol”.

 

Čtvrtek 22. Listopad

Keramické tvoření pro dospělé

Přijďte si s námi zarelaxovat a při tom vytvořit pěkný kousek z keramiky, tentokrát se zaměříme na vánoční téma a vyrábět budeme anděly, andílky, vánoční ozdoby a dárečky pro přátele či rodinu. Omezený počet míst, více informací na recepci.

karamika keramika3keramika2

1 2