Nástěnka akcí

Středa 17. Říjen

Jablíčkový den

Jablíčka máme všichni moc rádi, a proto věnujeme jeden den tomuto sladkému ovoci! Jablíčka budeme ochutnávat, budeme jimi tiskat, také si připomeneme písničky o nich. Bříška si také přijdou na své – upečeme si totiž jablíčkovou pochoutku. Den ukončíme společně s rodiči na Jablečné slavnosti. Zde nás čeká mnoho zajímavých disciplín a také soutěž„Nejkrásnější jablíčko“. Dejte prostor fantazii a vámi jakkoliv vyšperkované jablíčko přineste ukázat kamarádům.

Středa 17. Říjen

S krtečkem se dozvíme, co uzrálo na stromě - akce v přípravné třídě

Tento den bude ve školce Krteček s kamarády a budeme s nimi zkoumat, co uzrálo na stromě. Povíme si, co vše na podzim sbíráme ze stromů a co vše papáme. Budeme poznávat, ovoce anebo různé oříšky. A o svačině ochutnáme ovoce, které nám uzrálo na stromě. A to všechno za pomoci Krtečka, kterého máme ve třídě.

Středa 17. Říjen

Jablečná slavnost pro děti a rodiče

Na Jablečné slavnosti nás čeká mnoho zajímavých disciplín a také soutěž „Nejkrásnější jablíčko“. Dejte prostor fantazii a vámi jakkoliv vyšperkované jablíčko přineste ukázat kamarádům.

Čtvrtek 18. Říjen

Lázeňské dopoledne

Čeká nás další příjemné dopoledne ve Spa & Wellness  na Konopišti. Opět pořádně protrénujeme plavání, vykoupeme se v solné lázni, absolvujeme Kneippové masáže a léčivé inhalace, navštívíme finskou saunu i parní lázně a relaxovat budeme v teplé vířivce. Odjezd dětí od školky školním autobusem v 8 hodin. Pozor, omezený počet míst!

Čtvrtek 18. Říjen

Keramické tvoření pro dospělé

Pozor, v měsíci říjnu otevíráme možnost podvečerních kurzů keramiky pro dospělé. Přijďte si s námi zarelaxovat a při tom vytvořit pěkný kousek z keramiky, dekoraci do domu nebo dokonce vánoční dárek pro přátele či rodinu. Každý dostane individuální prostor pro svůj skrytý potenciál a pod dohledem Moniky vám pod rukama vzniknou výrobky, o kterých ani netušíte, že byste je dokázali ztvárnit. Omezený počet míst, více informací na recepci.

1 2 3