Nástěnka akcí

Úterý 24. Duben

Plavecký kurz pro děti

Plaváčci z MiniSvěta – hurá budeme jezdit na plavání! Jedna z nejoblíbenějších aktivit dětí z mateřské školy MiniSvět! My se vody nebojíme a již se těšíme, jak se budeme formou her učit správné technice plavání a dýchání! Plavání bude probíhat vždy každé úterý od 8-9 hodin v plavecké hale v Benešově. Více info….

Středa 25. Duben

The friends from the ZOO - hudební pořad L.Hamajdové

Hudební příběh o české holčičce a anglickém kloučkovi, kteří se potkávají v pražské ZOO a slůvko po slůvku, písničku po písničce, se začínají učit cizímu jazyku jeden od druhého. Malí diváci tak uslyší, že učit se třeba zrovna angličtinu je moc důležité, ale budou zároveň i hrdí na svůj mateřský jazyk – češtinu a naše hlavní město Prahu. I o ní bude částečně tento pořad. Děti se budou jako vždy divadélka aktivně účastnit, procvičíme slovní zásobu, zazpíváme si česky i anglicky, zahrajeme si na hudební nástroje.

Čtvrtek 26. Duben

Výlet do ZOO Jihlava

Hurá, pojedeme na výlet za zvířátky! V programu Africké putování se společně projdeme po části zoo a představíme si africká zvířata, která cestou uvidíme. Zjistíme přitom, kdo velí surikatám, co má ráda žirafa nebo kdo je marabu. Odjezd od školky velkým autobusem v  8 hodin, návrat do školky cca v 15 hodin.

Pondělí 30. Duben

Čarodějnické řádění

Tento den se ve třídách připravíme na Čarodějnice ve velkém stylu. Převlékneme se do kostýmů, vyrobíme si třídní čarodějnici, naučíme se zaklínadla a budeme plnit kouzelné úkoly! Od 15,30 hodin pak vše vyvrcholí u ohně opékáním buřtíků s rodiči. Těšíme se na vás!

Pondělí 30. Duben

Čáry, máry, fuk! - akce přípravné třídy

Dnešní den bude tajemný – 30. dubna mají kouzelné síly největší moc. Ale rozhodně není čeho se bát! Tentokrát se totiž seznámíme s „Malou čarodějkou“, která bydlí v chaloupce se svým kamarádem havranem Abraxasem.  Malá čarodějka nás naučí kouzelná zaříkávadla, připraví nám zdravý lektvar a možná nám půjčí i své koště, abychom se mohli proletět.

1 2