Nástěnka akcí

Čtvrtek 21. Červen

Adventure golf

Rádi bychom dětem nabídli možnost navštívit zážitkové outdoorové hřiště, na kterém si společně zahrajeme golf! Čeká nás příjemné dopoledne plné velkých sportovních výkonů, legrace, zábavy a to vše v parádním prostředí Adventure golfu v Benešově. Od školky odjíždíme školním autobusem v 9 hodin (přesné termíny upřesníme na recepci MŠ) a předpokládaný návrat je před obědem. Pozor omezený počet míst!

Středa 27. Červen

Rozlučte se, kluci, holky, už je tady konec školky

  • akce v přípravné třídě

Uteklo to jako voda a je před námi léto! Je na čase se rozloučit se školkou a kamarády! Balonky, písničky, šampaňské, malování na obličej, meloun, úsměv na rtech – a ten správný rozlučkový mejdan může začít!

Středa 27. Červen

Lázeňské dopoledne

Čeká nás další příjemné dopoledne  ve Spa & Wellness  na Konopišti. Opět pořádně potrénujeme plavání, vykoupeme se v solné lázni, absolvujeme Kneippovy masáže a léčivé inhalace, navštívíme finskou saunu i parní lázně a relaxovat budeme v teplé vířivce. Odjezd dětí od školky školním autobusem v 8 hodin. Pozor, omezený počet míst!

 

Pátek 29. Červen

Vysvědčení

A je to! Další školní rok je zase za námi a s ním přichází opět vysvědčení. Kolik razítek děti obdrží tentokrát? No snad se snažily, tak jim popřejeme, ať jich je na vysvědčení co nejvíce!

Středa 1. Srpen - Pátek 3. Srpen

Výtvarný týden

Milovníci výtvarných technik a zvláště těch netradičních, neváhejte a přidejte se v tomto týdnu k nám! Budeme malovat, vyrábět a tvořit z materiálů možných i nemožných. Vykouzlíme veselé lžičky zdobené fimem, seznámíme se s technikou pop-art a barevně vykreslíme svoje obličeje! Také se budeme patlat v hlíně a vyrobíme si pěkné letní zvonkohry na zahradu. Naučíme se vyrábět ruční papír provoněný kořením a zažijeme zajímavé výtvarné pokusy v přírodě. Malovali jste někdy na kameny nebo v lese na průsvitnou folii? Zkoušeli jste malovat přírodninami? Pokud ne, máte jedinečnou šanci! Těšíme se na Vás!

1 2