Nástěnka akcí

Úterý 19. Únor

NA NÁVŠTĚVĚ U RÁKOSNÍČKA – výukový program ekocentra

Co se skrývá v rákosí? Kdo pod vodou v bahně leží líně na dně? Kolem vody, pod vodou i nad ní nalezneme mnoho živočichů a rostlin, se kterými se děti pomocí her seznámí a vyzkouší si, jaké by to bylo navštívit Rákosníčka přímo v jeho pokoji.

Úterý 19. Únor

ŠKOLNÍ ZRALOST – SEMINÁŘ PRO RODIČE

Co by mělo dítě zvládnout, než nastoupí do první třídy? Kdy je na místě zvažovat odklad školní docházky? Které oblasti rozvíjet, aby dítě úspěšně zvládlo zahájení školní docházky? Problematika školní zralosti je z hlediska výchovy a vzdělávání jedna z klíčových, a to nejen při zápisech dětí do 1. ročníku ZŠ. Vhodné načasování a odpovídající připravenost a zralost dítěte pro nástup do školy může přinášet dlouhodobá pozitiva v průběhu celé školní docházky a dopadající vliv má na celou studijní dráhu jedince. Přijďte si s Mgr. Monikou Kuckovou a Mgr. Ivetou Hronkovou popovídat o tématech, která se školní zralosti bezprostředně týkají. Více info a přihlášky na recepci MŠ.

Středa 20. Únor

S MALOU ČARODĚJNICÍ DO ŘÍŠE POHÁDEK – tematické dopoledne v přípravné třídě

Málokdo ví, kdo je Malá čarodějnice a proto si ráno společně sedneme a přečteme si o ní pohádku. Díky ní si budeme povídat i o všech možných pohádkových postavách a věřte, že se to v klubíku bude pohádkovými kamarády jenom hemžit! Pohádkové postavičky budeme vybarvovat, skládat z rozstříhaných obrázků a zase lepit zpět dohromady a na závěr si vyrobíme oblíbenou pohádkovou postavu pomocí barevných knoflíků.

Čtvrtek 21. Únor

DOBRÝ VEČER ANEB VEČERNÍČEK NÁS ZDRAVÍ NEJEN Z TELEVIZE – NÁVŠTĚVA KNIHOVNY V BENEŠOVĚ

S dětmi MŠ MiniSvět pojedeme vláčkem navštívit městskou knihovnu v Benešově. Rozdělíme se do dvou skupin a ve čtvrtek i pátek se každá skupina podívá do dětského oddělení, kde na nás budou čekat knižní podoby známých večerníčků, zábavné povídání a plnění úkolů s oblíbenými postavičkami. Vyrážet od školky budeme v oba dny v 8,40 hodin. Rozdělení do skupin a více info na recepci MŠ MiniSvět.

1 2 3