Nástěnka akcí

Středa 12. Prosinec

Pravidelná kontrola dětí paní doktorkou Zuzkou Zelenou

Tentokrát se podíváme, zda jsou naše plosky nohou stavěné tak, jak mají být…

Pátek 14. Prosinec

Hvězdičkový den

Hvězdy a hvězdičky budou tento den skutečně všude. A proč ne – blíží se Vánoce! Dozvíme se, co hvězda o Vánocích vlastně znamená a čeho je symbolem. Hvězdičky budeme také počítat, vyrábět, malovat a hrát si na ně.  Možná dostaneme k obědu polévku s hvězdičkami, ve které si budeme moct hledat třeba nějaké souhvězdí…

Středa 19. Prosinec

Stromeček pro krtečka – akce v přípravné třídě

I Krteček slaví Vánoce se svými kamarády a my si povíme, jak. Ale protože ten náš, kterého máme v Klubíku, bude slavit Vánoce ve školce, tak mu všichni vytvoříme jeden velký stromeček, který pořádně ozdobíme a pověsíme si ho ve třídě. A na vršek vánočního stromečku uděláme velkou hvězdu, aby i Krtečka našel na Štědrý den Ježíšek.

Čtvrtek 20. Prosinec

Vánoční setkání s rodiči

Přijďte si odpočinout od předvánočního shonu, na chvilku se zastavit a společně se pobavit a možná i dojmout nad společným vystoupením dětí z červené, zelené a modré třídy. Letos bude mít  naše vystoupení  název „Strom přání“. Těšíme se na Vás!

Pátek 21. Prosinec

Vánoční dopoledne

Vánoce už klepou na dveře a my jsme se s dětmi rozhodli ozdobit stromeček na návsi. Vyrobíme papírové ozdoby a u stromečku si zazpíváme tradiční koledy. Také si můžeme přinést domácí   cukroví z domova, povíme si o Vánočních tradicích a odpoledne se podíváme na krásnou pohádku.