Nástěnka akcí

Úterý 11. Prosinec

Vánoční keramické tvoření s rodiči – akce v přípravné třídě

Přijďte si společně se svými dětmi vytvořit krásné a originální vánoční ozdoby na stromeček. Pracovat budeme se světlou i tmavou hlínou a zdobit budeme skleněnou drtí. Těší se na vás paní učitelka Lenka a Monika!

Středa 12. Prosinec

Pravidelná kontrola dětí paní doktorkou Zuzkou Zelenou

Tentokrát se podíváme, zda jsou naše plosky nohou stavěné tak, jak mají být…

Pátek 14. Prosinec

Hvězdičkový den

Hvězdy a hvězdičky budou tento den skutečně všude. A proč ne – blíží se Vánoce! Dozvíme se, co hvězda o Vánocích vlastně znamená a čeho je symbolem. Hvězdičky budeme také počítat, vyrábět, malovat a hrát si na ně.  Možná dostaneme k obědu polévku s hvězdičkami, ve které si budeme moct hledat třeba nějaké souhvězdí…

Středa 19. Prosinec

Stromeček pro krtečka – akce v přípravné třídě

I Krteček slaví Vánoce se svými kamarády a my si povíme, jak. Ale protože ten náš, kterého máme v Klubíku, bude slavit Vánoce ve školce, tak mu všichni vytvoříme jeden velký stromeček, který pořádně ozdobíme a pověsíme si ho ve třídě. A na vršek vánočního stromečku uděláme velkou hvězdu, aby i Krtečka našel na Štědrý den Ježíšek.

Čtvrtek 20. Prosinec

Vánoční setkání s rodiči

Přijďte si odpočinout od předvánočního shonu, na chvilku se zastavit a společně se pobavit a možná i dojmout nad společným vystoupením dětí z červené, zelené a modré třídy. Letos bude mít  naše vystoupení  název „Strom přání“. Těšíme se na Vás!

1 2