Nástěnka akcí

Úterý 21. Květen

Středa 22. Květen

Středa 22. Květen

S Neználkem na měsíc a ještě dál – akce přípravné třídy

Abychom poznali tajemství vesmíru, pozvali jsme si na to Neználka. Ten už totiž zákoutí vesmíru zná! Vezme nás na měsíc, ukáže nám mléčnou dráhu nebo sluneční soustavu. Na závěr si společně namalujeme velkou vesmírnou galaxii! Proto se milé děti nebojte a přijďte mezi nás!

Čtvrtek 23. Květen

Mobilní planetárium

Kluci a holky z naší školky, lehneme si do kulatého stanu a budeme se dívat na příběh. O čem? O krtku Platónovi, který žije hluboko v zemi, kam svítí Slunce jen skrz malý otvor ve skále. Tento malý krtek je velmi zvědavý a bystrý. Trápí ho otázka, proč Slunce přes otvor do jejich krtčí díry někdy svítí a někdy ne. Vrtá mu hlavou, jak asi vypadá svět venku. Chtěl by přijít na to, jak všechno na světě funguje.
Jednou mu rodiče konečně dovolí, aby vyrazil sám ven, a tak se se svým učitelem Sokratem a třemi kamarádkami žížalami konečně vydá objevovat nepoznané z podzemí ven na povrch. Tam se učí, proč je na Zemi den a noc, proč Měsíc mění na nebi svůj tvar a taky sám díky pokusu objeví, proč ve městě nemůžeme pozorovat hvězdy.

Úterý 28. Květen

Adventure golf – Stone park v Benešově

Navštívíme zážitkové outdoorové hřiště, na kterém si společně zahrajeme golf! Čeká nás příjemné dopoledne plné velkých sportovních výkonů, legrace, zábavy a to vše v parádním prostředí Adventure golfu v Benešově. Přesný čas odjezdu od školky včas upřesníme. Akce je určena pro děti od 4 let – děkujeme za pochopení.

1 2 3