Nástěnka akcí

Úterý 23. Říjen

Středa 24. Říjen

Bramborový den

Koulela se ze dvora, takhle velká brambora aneb brambory, kam se podíváš. Čeká nás spousta bramborových disciplín – tiskání bramborovými razítky, házení bramborou, počítání brambor, dokonce i nějakou mňamku z brambor ochutnáme.

Středa 24. Říjen

Výlet na políčko s Broučkem a Beruškou - akce v přípravné třídě

V posledním týdnu nás mimo jiných pohádkových kamarádů navštíví i Brouček se svou rodinou a kamarádkou Beruškou. S Broučkem prozkoumáme vše, co zlátlo na poli. Co všechno nám dává pole na podzim. A potom využijeme brambory jako razítka a orazítkujeme si nějaké obrázky. A společně s kamarády v klubíčku pak uložíme Broučka s Beruškou k zimnímu spánku.

Čtvrtek 25. Říjen

Dýňový den

Kluci, holky z naší školky, oblečte se do barev dýní a hurá tento den k nám! Uvítáme se v oranžovém, žlutém či zeleném oblečení, budeme vyrábět dýně na všechny možné způsoby a vytvoříme z dýní strašidelné i legrační obličeje. Nakonec ochutnáme něco z dýní také k obědu. Těšíme se!

Čtvrtek 25. Říjen

Keramické tvoření pro dospělé

Pozor, v měsíci říjnu otevíráme možnost podvečerních kurzů keramiky pro dospělé. Přijďte si s námi zarelaxovat a při tom vytvořit pěkný kousek z keramiky, dekoraci do domu nebo dokonce vánoční dárek pro přátele či rodinu. Každý dostane individuální prostor pro svůj skrytý potenciál a pod dohledem Moniky vám pod rukama vzniknou výrobky, o kterých ani netušíte, že byste je dokázali ztvárnit. Omezený počet míst, více informací na recepci.

1 2 3