Nástěnka akcí

Úterý 23. Duben

Středa 24. Duben

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Jak to u nás vypadá? Jak si hrajeme a jak se učíme? Jak baštíme? Jaké jsou paní učitelky a jaká je celková atmosféra? Pokud vás některá z těchto otázek zajímá, přijďte se podívat, jak to u nás ve školce chodí… Pokud vám tento termín nevyhovuje, kontaktujte recepci MŠ a rádi Vám vyjdeme vstříc.

Čtvrtek 25. Duben

KERAMICKÉ TVOŘENÍ PRO DOSPĚLÉ

Přijďte si s námi zarelaxovat a při tom vytvořit pěkný a originální kousek z keramiky! Zahrady už jsou v plném proudu, tak proč si nevytvořit originální zahradní dekoraci? Možností zahradní keramiky je spousty, a proto jenom pár na ochutnání – lampy a lucerny, pítka, skřítci a trolové vykukující z hlíny, ryby či ptáčci vhodné k jezírkům, ale také do rákosí nebo jen tak na zahrádku…Omezený počet míst, rezervace je nutná na recepci MŠ.

Pondělí 29. Duben

VÝLET ZOO TÁBOR VĚTROVY

A je tu další velký výlet! Vyrazíme velkým autobusem v 8 hodin do ZOO do Tábora, kde nás čeká zajímavý výukový program „Zvířátkům na stopě“. Dozvíme se např., jak rozlišit stopu rysa a stopu vlka. Zahrajeme si na stopaře a pokusíme se rozluštit stopy, zvuky, ale také trus zvířat v přírodě. Prohlédneme si další zvířátka v ZOO a na oběd budeme zpět ve školce!

Úterý 30. Duben

ČARODĚJNICKÝ DEN

Ježibabky, čarodějové, kouzelníci a čarodějnice, slyšte, slyšte a do školky k nám přileťte! Pořádně to totiž rozjedeme! Naučíme se zaklínadla, budeme čarovat a vařit lektvary. Dopoledne nás navštíví přítelkyně čarodějnice Malča se svou kouzelnickou pohádkou. Vykouzlíme společně spousty písniček, začarujeme si a také zahrajeme na podivné hudební nástroje. Od 15,30 vše vyvrcholí v kostýmech s čarodějnickými úkoly a u ohně při opékání buřtíků s rodiči. Těšíme se na vás!

1 2 3 4