Nástěnka akcí

Pondělí 27. Listopad - Sobota 15. Prosinec

Vánoční sbírka pro Matyáška

Moc rádi bychom společně s Vámi podpořili dobrou věc! Matyáškovi je teprve rok, ale prožil toho v životě víc než většina z nás – bohužel ne moc hezkého. Narodil se s rozsáhlým rozštěpem páteře a hydrocefalem a mnoha dalšími komplikacemi. Nemůže dělat to, co ostatní děti v jeho věku, ale krásně se směje. Matyáš nic nevzdává a bojuje! K tomu, aby žil, potřebuje tu nejlepší péči, zařízení a zdravotnické pomůcky! Přispějte s námi na dobrou věc!

Středa 20. Prosinec

Vůně Vánoc v přípravné třídě

V tento den si navodíme pravou vánoční atmosféru. Budeme poslouchat i zpívat koledy, pouštět lodičky z ořechových skořápek i hledat hvězdičku v rozkrojeném jablíčku.  Také nás čeká opravdové vykrajování a pečení vánočního cukroví.   Vezměte zástěrky, ať se můžeme vrhnout do práce. A možná,  že zazvoní i zvoneček… :)

Středa 20. Prosinec

Vánoce s úsměvem

– vánoční setkání s rodiči

Těšíte se na Vánoce? My ano a pilně nacvičujeme naše letošní vystoupení! Společně si zazpíváme, ochutnáme nějaké vánoční dobroty a posedíme u dobrého čaje či kávy. Doufáme, že Vám naše vystoupení vykouzlí ten nejkrásnější úsměv na tváři! Těšíme se na Vás!

Čtvrtek 21. Prosinec

Vánoční dopoledne

Vánoce už klepou na dveře a my jsme se s dětmi rozhodli ozdobit stromeček na návsi. Vyrobíme papírové ozdoby a u stromečku si zazpíváme tradiční koledy.

Pátek 22. Prosinec

Vánoce – cukroví – pohádky!

Je to tu! Dnešní dopoledne se bude všem moc líbit. Přineseme si vlastnoručně vyrobené cukroví z domova, povíme si o Vánočních tradicích a podíváme se na krásnou pohádku.