Nástěnka akcí

Úterý 26. Březen

Čtvrtek 28. Březen

Lázeňské dopoledne v Tvoršovicích

Čeká nás další příjemné dopoledne ve Spa & Wellness  na Konopišti. Opět pořádně protrénujeme plavání, vykoupeme se v solné lázni, absolvujeme Kneippovy masáže a léčivé inhalace, navštívíme finskou saunu i parní lázně a relaxovat budeme v teplé vířivce. Odjezd dětí od školky školním autobusem v 8 hodin. Pozor, omezený počet míst!

Čtvrtek 28. Březen

Keramické tvoření pro dospělé

Přijďte si s námi zarelaxovat a při tom vytvořit pěkný a originální kousek z keramiky! Jaro a Velikonoce jsou za dveřmi, takže proč si nevytvořit originální dekorace! Možností zahradní keramiky je spousty, a proto jenom pár na ochutnání – lampy a lucerny, pítka, skřítci a trolové vykukující z hlíny, ryby či ptáčci vhodné k jezírkům, ale také do rákosí nebo jen tak na zahrádku…Omezený počet míst, rezervace je nutná na recepci MŠ.

Pátek 29. Březen

Probouzení živlů – akce pro děti a rodiče ze žluté třídy

Oheň, voda, vítr, vzduch – živly, které každý zná. S dětmi si o nich budeme společně celý týden povídat, hledat je v pohádkách a také je budeme tvořit kombinovanými technikami. A abychom je společně probudili, budeme je v tento den malovat s rodiči na obličej pomocí speciálních barev. Zažijeme s malováním spoustu legrace, a proto milé děti přiveďte do školy i maminku nebo tatínka, abychom si to užili společně!

Úterý 2. Duben

1 2 3