Nástěnka akcí

Středa 4. Březen

Pravidelná prohlídka dětí paní doktorkou Zuzkou

Tentokrát si paní doktorka poslechne srdíčko, změří teplotu a zkontroluje, zda nemáme v krku bacily.

Středa 4. Březen

Kurz první pomoci u dětí - akce pro rodiče

Děti jsou tím nejcennějším co máme, naučte se jim pomoci v situacích, které mohou nastat! Připravili jsme pro Vás velmi zajímavý a jistě také důležitý kurz, který by měl absolvovat každý rodič

 

Čtvrtek 5. Březen

Návštěva předškoláků na ZŠ Dukelská

S nejstaršími dětmi ze zelené třídy se podíváme do školy za prvňáčky a vyzkoušíme si na vlastní kůži, jak to ve velké škole chodí. Sraz ve školce v 7:40!

Pondělí 9. Březen

Muzikanti z české země – hudební pořad Lenky Hamajdové

S muzikanty z české země se podíváme po naší republice. Budeme společně zpívat o českých horách, řekách, rybnících, vesnicích i městech, napodobovat zvuky jednotlivých hudebních nástrojů. Malovaní muzikanti – houslista, basista, trumpetista, flétnista, kytarista, klavírista a bubeník představí dětem jednotlivé kraje naší vlasti.

Úterý 10. Březen

Startuje plavecký kurz

Rybičky a delfínci z MiniSvěta, pojďte si s námi zaplavat! Budeme se rochnit v malém teplém bazénku, hrát zábavné vodní hry, ale také se budeme učit správné plavecké technice a dýchání. Vody se nebojte, je s ní legrace! Lekce plavání od 8,30 do 9,15 hodin, odjezdy autobusu od školky v 7,45 hodin, podrobnější informace na recepci MŠ.

1 2 3