Nástěnka akcí

Úterý 22. Říjen

Plavecký kurz

Rybičky a delfínci z MiniSvěta, pojďte si s námi zaplavat! Budeme se rochnit v malém teplém bazénku, hrát zábavné vodní hry, ale také se budeme učit správné plavecké technice a dýchání. Vody se nebojte, je s ní legrace! Lekce plavání od 8,30 do 9, 15 hodin. Odjezd od školky v 7.50 hodin.

Úterý 22. Říjen

S krtečkem se dozvíme, co uzrálo na stromě – akce přípravné třídy

Zavítá k nám Krteček s kamarády a budeme s nimi zkoumat, co uzrálo na stromě. Povíme si, co vše na podzim sbíráme ze stromů, a co vše papáme. A po svačině vyrazíme na procházku po okolí školky a budeme hledat ovoce, které zraje na stromech.

Středa 23. Říjen

Jablečný den

Jablíčka máme všichni moc rádi, a proto věnujeme jeden den tomuto sladkému ovoci! Jablíčka budeme ochutnávat, budeme jimi tiskat, také si připomeneme písničky o nich. Bříška si také přijdou na své – upečeme si totiž jablíčkovou pochoutku.

Čtvrtek 24. Říjen

Dýňobraní

Kluci, holky z naší školky, oblečte se do barev dýní a hurá tento den k nám! Uvítáme se v oranžovém, žlutém či zeleném oblečení, dýně budeme dlabat a vytvoříme z dýní strašidelné i legrační obličeje. S dýněmi si také zasportujeme – čeká nás slalom mezi dýněmi, probíhání dýňovou spirálou, přeskakování dýní a další dýňové soutěže. Nakonec ochutnáme něco z dýní také k obědu. Těšíme se!

Čtvrtek 31. Říjen

Strašidlácký bál pro děti

Všechna strašidla, dostavte se k nám do školky !!! Kdopak by se bál? Strašidlácký bál totiž nebude ani tak strašidelný jako hravý, veselý, taneční a  plný zábavy! Prosíme všechny rodiče o strašidelný kostým pro děti – děkujeme!

1 2