Nástěnka akcí

Úterý 25. Září

Plavecký kurz

Rybičky a delfínci z MiniSvěta, pojďte si s námi zaplavat! Budeme se rochnit v malém teplém bazénku, hrát zábavné vodní hry, ale také se budeme učit správné plavecké technice a dýchání. Vody se nebojte, je s ní legrace! Lekce plavání od 8,30 do 9, 15 hodin, informace o odjezdech budou upřesněny na recepci MŠ.

Úterý 25. Září

Odpolední posezení u čajíčku aneb třídní schůzky jinak

úterý 25. září od 16 hodin – červená třída paní učitelky Zuzky

Středa 26. Září

Den otevřených dveří

Jak to u nás vypadá? Jak si hrajeme a jak se učíme? Jak baštíme? Jaké jsou paní učitelky a jaká je celková atmosféra? Pokud vás některá z těchto otázek zajímá, přijďte se podívat, jak to u nás ve školce chodí… Pokud vám tento termín nevyhovuje, kontaktujte recepci MŠ a rádi Vám vyjdeme vstříc.

Středa 26. Září

Odpolední posezení u čajíčku aneb třídní schůzky jinak

středa 26. září od 16 hodin – modrá třída paní učitelky Míši

Čtvrtek 27. Září

Výlet na rozhlednu Špulka + naučná stezka

Tak je tu náš první velký výlet v tomto školním roce! Vyrazíme velkým autobusem v 8 hodin od školky a pojedeme k rozhledně Špulka. Cestou k rozhledně nás čeká zajímavá naučná stezka plná úkolů, která je živá a stále se mění. Zarybaříme si, prohlédneme včelí i skautský panel a zahrajeme různé hry v přírodě. A pak hurá vzhůru na rozhlednu! Předpokládaný návrat je kolem 12. hodiny (na oběd). Vzhledem k tomu, že celý výlet se bude odehrávat v terénu, žádáme rodiče o přiměřené oblečení a obuv dětí. Děkujeme!

1 2 3 4 5 6 7