Nástěnka akcí

Pondělí 5. Prosinec

Mikuláš ve školce

Do školky opět dorazí hodný Mikuláš, krásný anděl a s nimi i rohatý čert. Podaří se dětem zazpívat Mikulášovi písničku či říci básničku? Budeme dětem držet palce a doufáme, že sladká odměna je nemine a nikdo se nedostane do pekla.

Úterý 13. Prosinec

Hvězdičkový den

Hvězdička stříbrná dopadla na zem a všechno kolem nás mění se rázem…Hvězdy a hvězdičky budou tento den skutečně všude. A proč ne – blíží se Vánoce! Dozvíme se, co hvězda o Vánocích vlastně znamená a čeho je symbolem. Hvězdičky budeme také počítat, vyrábět, malovat a hrát si na ně, hvězdám se totiž meze nekladou…

Čtvrtek 15. Prosinec

Tradice a zvyky - projektový den

Školka se nám promění ve vánoční dům plný vánočních tradic a zvyků. Vyzkoušíme si tak zdobení perníčků, vypustíme lodičku se svíčkou na vodu, hodíme střevícem, rozkrojíme jablíčko a budeme hledat kouzelné jmelí či kapří šupiny…

Úterý 20. Prosinec

Vánoční setkání s rodiči

úterý 20. 12.  od 16.00 hodin, akce pro děti a rodiče

Přijďte si odpočinout od předvánočního shonu, na chvilku se zastavit, pochutnat na vánočních dobrotách a společně se pobavit a možná i dojmout nad společným vystoupením dětí z červené, zelené a modré třídy. Letos bude mít naše vystoupení název „Posel z obláčku“. Těšíme se na Vás!

Středa 21. Prosinec

Dárečky pro zvířátka

středa 21. 12. 2022

Ke krmelci vyjdeme a dobroty zvířátkům doneseme, ať se také o Vánocích mají dobře. Přineste zvířátkům dáreček v podobě nějaké dobroty! Zvířátka ale nesmí jíst vše, jejich bříškům udělá dobře tvrdé pečivo, mrkev či jablíčka nebo seno.

1 2