Nástěnka akcí

Středa 27. Červen

Rozlučte se, kluci, holky, už je tady konec školky

  • akce v přípravné třídě

Uteklo to jako voda a je před námi léto! Je na čase se rozloučit se školkou a kamarády! Balonky, písničky, šampaňské, malování na obličej, meloun, úsměv na rtech – a ten správný rozlučkový mejdan může začít!

Středa 27. Červen

Lázeňské dopoledne

Čeká nás další příjemné dopoledne  ve Spa & Wellness  na Konopišti. Opět pořádně potrénujeme plavání, vykoupeme se v solné lázni, absolvujeme Kneippovy masáže a léčivé inhalace, navštívíme finskou saunu i parní lázně a relaxovat budeme v teplé vířivce. Odjezd dětí od školky školním autobusem v 8 hodin. Pozor, omezený počet míst!

 

Pátek 29. Červen

Vysvědčení

A je to! Další školní rok je zase za námi a s ním přichází opět vysvědčení. Kolik razítek děti obdrží tentokrát? No snad se snažily, tak jim popřejeme, ať jich je na vysvědčení co nejvíce!

Středa 1. Srpen - Pátek 3. Srpen

Výtvarný týden

Milovníci výtvarných technik a zvláště těch netradičních, neváhejte a přidejte se v tomto týdnu k nám! Budeme malovat, vyrábět a tvořit z materiálů možných i nemožných. Vykouzlíme veselé lžičky zdobené fimem, seznámíme se s technikou pop-art a barevně vykreslíme svoje obličeje! Také se budeme patlat v hlíně a vyrobíme si pěkné letní zvonkohry na zahradu. Naučíme se vyrábět ruční papír provoněný kořením a zažijeme zajímavé výtvarné pokusy v přírodě. Malovali jste někdy na kameny nebo v lese na průsvitnou folii? Zkoušeli jste malovat přírodninami? Pokud ne, máte jedinečnou šanci! Těšíme se na Vás!

Pondělí 6. Srpen - Pátek 10. Srpen

Týden s dinosaury

Eoraptor, stegosaurus, tyrannosaurus, brontosaurus…Víte, jak tato pravěká stvoření vypadala? Co bylo tehdy na planetě Zemi? Přijďte se všechno dozvědět v tomto týdnu k nám do školky! Přineste si z domova postavičky nejrůznějších dinosaurů a společnými silami pro ně vybudujeme pravěkou krajinu s přesličkami i funkční sopkou! Budeme také pozorovat líhnutí dinosauřího mláděte, otiskovat stopy dinosaurů do hlíny,  zahrajeme si na archeology a vyrobíme obřího 3D tyranosaura. V závěru týdne se pak vydáme na dobrodružnou stezku po stopách dinosaura k hnízdu s dinosauřími vejci. To bude týden plný zajímavostí!

1 2