Ze života školky

Umělecká akademie – 10.ledna od 16 hodin

Umělecká akademie pro maminky- od 10.ledna

Rádi bychom Vás pozvali na velmi zajímavý kurz ” Uměleckou akademii” – plnou kreativního tvoření s neobvyklými technikami. Kurz povede umělecká malířka a profesorka umění Elham Parsian a kurz je určen, pro každého. Vše bude probíhat od 16-17.30 hodin ve výtvarné dílně MŠ (rodiče + děti).

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

  1. Vyjádři sebe sama – 10.ledna 2018Elham Parsian - umelecka akademie v MS MiniSvet
    Čeká nás krásné malování pod vedením uvolněných myšlenek a vyjádříme sebe sama prostřednictvím kresby tužkou a uhlem!
  2. Ladovská zima I – 17.ledna 2018
    Naše neuvěřitelná díla vzniknou metodou linorytu – ručního tisku. Osvojíme si také techniku monotype a vytvoříme krásné barevné kombinace.
  3. Ladovská zima II – 24.ledna 2018
    Naučíme se pracovat s technikou linorytu (rozšiřuje znalosti předchozí lekce), bramborytu a mnoho dalšího s hezkou tématikou ladovské zimy.

KDO KURZ POVEDE?

  • Umělecká malířka a profesorka vizuální umění – Elham Parsian. Umělkyně a zároveň kurátorka největších výstav v Iránu – Teheránu. Učitelka malby a kreativního tvoření v Montrealu.

Kurz bude probíhat vždy ve středu od 16-17.30 hodin ve výtvarné a keramické dílně mateřské školy MiniSvět. Kurz je určen pro šikovné maminky a tatínky a je možno tvořit i společně s dětmi (děti vstup zdarma). Cena lekce 350.-Kč.  Rezervace na tel: 602 348 255 (recepce MŠ) nebo info@minisvetskolka.cz